O nas

Witamy i dziękujemy za dowiedzenie naszej strony Arteris.pl!

Jesteśmy Agencją Biznesową zajmującą się wprowadzaniem firm i marek na rynek, budową strategii biznesowych, analizami eksperckimi (SEO + Usability), marketingiem, a także promocją i reklamą (doborem najefektywniejszych narzędzi w danej sytuacji oraz realizacją działań).

Działamy zarówno wykonując dla firm i organizacji konkretne usługi, jak i działamy na zasadzie outsourcing będąc zewnętrznym biurem marketingowym firmy, co zapewnia znaczą oszczędność kosztów ponoszonych przez firmy a także dostęp do wielu specjalistów z różnych dziedzin w ramach ustalonej współpracy.

Współpracując w ramach marketingu i marketingu internetowego zajmujemy się całym procesem budowania strategii firm i ich wizerunku mającą na celu zbudowanie stabilnej pozycji rynkowej, jej poprawę lub/i wzrost sprzedaży.
Tworzymy też strony internetowe oraz działamy w oparciu o najefektywniejsze narzędzia marketingu internetowego takie jak e-mail marketing, pozycjonowanie, reklama kontekstowa i social media, gwarantując skuteczną obecność firm w Internecie.

Zachęcamy z zapoznaniem się z naszymi usługami na naszej stronie Arteris.pl, a także z opisem realizowanych usług przez nasz zespół – przejdź do strony – Usługi Arteris.pl >>

Struktury Arteris.pl zawierają również zespół specjalizujący się w digitalizacji (budowa archiwów cyfrowych).
W ramach cyfrowej archiwizacji zbiorów zajmujemy się digitalizacją takich zbiorów jak dokumenty, książki, fotografie, a także poprawą jakości materiałów oraz cyfrową renowacją zbiorów.

Prowadzimy doradztwo/konsultacje oraz szkolenia z zakresu marketingu, marketingu internetowego, zarządzania sprzedażą i zarządzania zespołami.

Obok produktów realizowanych przez nasz zespół nawiązaliśmy współpracę z liderami rynku takich branż jak druk, hosting, czy e-mail marketing. Dzięki takiemu rozwiązaniu oferujemy naszym Klientom najlepsze i najefektywniejsze narzędzia na rynku, na ogół negocjując dużo lepsze warunki współpracy, niż jakby nasi Klienci zwracali się bezpośrednio do naszych podwykonawców.

W tym przypadku nasze działania można porównać do hurtowni usług, gdzie można dokonać zakupu taniej/na lepszych warunkach niż w sklepie detalicznym/firmie realizującej usługi.

Jest to innowacyjne rozwiązanie wykorzystywane w wielu branżach z finansową i ubezpieczeniową na czele – np. wiele ofert banków/ubezpieczeń daje możliwość wybranie najkorzystniejszej.
Wybieramy właśnie te najkorzystniejsze dodatkowo negocjując ceny dla naszych Klientów.

Naszym celem jest realizacja/pomoc w realizacji celów Klienta.
Doradzamy też, co naszym zdaniem, na bazie naszej wiedzy i doświadczeń (też w odniesieniu do najnowszych trendów, badań i najlepszych praktyk stosowanych przez wiele czołowych organizacji świata) jest najlepsze w danej sytuacji.

Szczególną uwagę zwracamy na wzrost zysków, optymalizację kosztów oraz budowę wizerunku.

Łącznie (Zespół Arteris.pl + Partnerzy/Podwykonawcy) oddajemy do Państwa dyspozycji ok. 300 specjalistów różnych dziedzin.

W imieniu całego Zespołu Arteris.pl i Partnerów,
Zapraszam do współpracy,
Krzysztof Polipowski
Arteris.pl

 

Masz pytania?
Chcesz, żebyśmy sporządzili dla Ciebie wycenę?

Kontakt