Misja, Wizja, Wartości

Misja Arteris.pl:

Naszą misją jest wspierać firmy i instytucje w realizacji ich biznesowych celów i zamierzeń, dzięki światowej klasy badaniom, praktyce i teorii z zakresu działań biznesowych, marketingu oraz zarządzania.

Wizja Arteris.pl:

Naszą wizją Arteris.pl jest stworzenie jednej z najlepszych w Europie organizacji realnie wpierającą firmy i instytucje w realizacji ich celów zwiększając ich efektywność działań i zyski, optymalizując koszty, poprawiając wizerunek, konkurencyjność i atrakcyjność produktów, usług i całych firm oraz innych stawianych zamierzeń z zakresu biznesu, marketingu i zarządzania.

Nasze wartości:

  • Partnerstwo
   Partnerstwo uważamy za podstawę naszych działań, szczególnie przy współpracy na zasadach outsourcingu, gdzie realnie stajemy się działem marketingowym danej firmy bądź instytucji.
   Współpraca na zasadach partnerskich, gdzie wspólnie realizujemy postawione cele i zadania (i oczywiście lepiej się poznajemy), jest podstawą budowania wzajemnych relacji.
   Ma to szczególne znaczenie w przypadkach wieloletniej współpracy, co jest będzie dla nas ogromnym wyróżnieniem i uznaniem naszej pracy za efektywną i korzystną dla Państwa firmy/instytucji.
  • Kreatywność
   Kreatywność jest niezbędna do wytworzenia przewagi konkurencyjnej.
   Może ona dotyczyć praktycznie każdego elementu działania biznesu od strategii, zarządzania zespołami, przez tworzenie kampanii marketingowych (np. wykorzystujący marketing wirusowy, czy kreatywne wykorzystujący stosowanie narzędzi czy taktyk marketingowych), realizację działań, a nawet produkcję.
  • Rzetelność
   Rzetelność objawia się na każdym etapie współpracy, niemniej najbardziej jest to widoczne w przypadku realizowanych przez nas projektów digitalizacyjnych, gdzie budując archiwa cyfrowe i współpracując z dużymi archiwami mającymi bardzo wysokie standardy, wszystko musi się zgadzać ilościowo oraz opis każdego pliku musi być zgodny z założeniami.
   Stosujemy tutaj także wysokie standardy zarządzania projektami.
   Dzięki takiemu podejściu bez problemu możemy realizować projekty digitalizacyjne złożone nawet z kilkuset tysięcy elementów w zbiorach.
   Rzetelność jest jednak ważna przy każdym naszym projekcie, dlatego też uczyniliśmy z niej jedną z podstawowych naszych wartości.
  • Wiedza
   Wiedza jest podstawą naszych działań – zarówno ta teoretyczna, jak i praktyczna.
   To dzięki niej wiemy jak powinniśmy działać. To dzięki przyswojonej wiedzy możemy przyswajać nowe lub doskonalić już przyswojone umiejętności, co dzięki praktyce staje się cennym zasobem.
   Stale dążymy do uaktualniania naszej wiedzy z zakresu zarządzania, prowadzenia biznesu i marketingu. Opieramy się na badaniach największych światowych organizacji badających rynek i jego rozwój, zachowania ludzkie, efektywne działania rynkowe i wiele innych, bardzo ważnych informacji.
   Wszystkie stosowane działania są zgodne z najlepszymi światowymi trendami, a wszystkie nowe informacje, które potencjalnie są korzystne dla naszych Klientów najpierw testujemy na sobie analizując zachowania rynku.

 

Nawiąż z nami współpracę i skorzystaj z naszych usług już dziś!

Kontakt