Nasza historia

Nasze początki:

Agencja Biznesowa Arteris.pl swoje korzenie ma w agencji interaktywnej „Promocja w Sieci” funkcjonującej na rynku przez ok. 2 lata. Realizowaliśmy wówczas wyłącznie projekty dotyczące Internetu – projektowaliśmy i wdrażaliśmy proste strony internetowe, a także promowaliśmy i reklamowaliśmy małe przedsiębiorstwa – ich produkty, strony i sklepy internetowe.

W grudniu 2013 r. zapadła decyzja o reorganizacji firmy i zbudowanie całkowicie nowej marki „Arteris.pl dla biznesu” o znacznie rozszerzonej formule (także pod względem naszych partnerów i relacji z nimi, dzięki czemu nasi Klienci mają możliwość korzystania z najwyższej jakości usług w bardzo konkurencyjnej cenie). Jako agencja biznesow mamy też możliwość wykupywania profesjonalnych pakietów usług i odsprzedawania ich dalej w dużo niższej cenie, niż firma/instytucja zakupiłaby je we własnym zakresie.

Arteris.pl odziedziczyła po Agencji interaktywnej „Promocja w sieci” większość sprzętów komputerowych (obecnie już zmodernizowanych), profesjonalne oprogramowania i – co być może jest decydujące – wspaniałych partnerów i współpracowników.

Przeanalizowaliśmy wszystkie za i przeciw i w grudniu 2013 r. podpisaliśmy umowę z AIP uznając taką współpracę dla nas za korzystniejszą (m.in. zyskaliśmy możliwość korzystania z kilku biur i sal, profesjonalnej księgowości oraz usług prawnych).

Sytuacja obecna:

Działając na rynku usług (też na zasadach outsourcingu) wspieramy działania innych firm i instytucji pomagając im lepiej funkcjonować, optymalizować działania powodując, że stają się one efektywniejsze, co bezpośrednio przekłada się na wzrost zysków i ograniczenie kosztów.

Dodatkowo staramy się wspierać nowe biznesy (zarówno przedsiębiorców planujących otworzyć działalność gospodarczą) oraz fundacje i stowarzyszenia wspierające biednych, chorych (szczególnie, jeśli dotyczy to dzieci) oraz zwierzęta realizując nasze usługi niejako po kosztach, a część sług realizujemy zupełnie za darmo.

Za cel postawiliśmy sobie dostarczanie wszystkich niezbędnych usług dla firm i instytucji z zakresu marketingu (strategie biznesowe, badania marketingowe, marketing internetowy, strony www, promocja i reklama, w tym też projektowanie i druk wizytówek, ulotek, katalogów czy banerów wielkoformatowych) oraz budowy i zarządzania efektywnymi zespołami.

Dążymy do tego, by nasze usługi były najwyższej jakości i w korzystnej cenie.

Część naszych usług realizujemy przy wsparciu naszych partnerów – liderów swoich branż, dzięki czemu możemy zapewnić najwyższy poziom naszych usług/produktów, a jako agencja biznesowa mamy możliwość dodatkowych negocjacji cen na ogół nieosiągalnych dla małych i średnich firm/instytucji (szczególnie w modelu outsourcingowym).

Postawiliśmy także na elastyczność dlatego wprowadziliśmy możliwość współpracy z nami na zasadzie outsourcingu, co jest doskonałą opcją dla małych i średnich przedsiębiorstw, które mogą korzystać ze wszystkich naszych usług/produktów oraz pośrednio lub bezpośrednio z naszych współpracowników i partnerów biznesowych. Rozwiązanie takie znacznie zwiększa efektywność i zakres możliwości naszych Klientów oraz obniża koszty MŚP.

 

Masz pytania?
Chciałbyś podjąć z nami współpracę?

Kontakt