Usługi – Partnerzy/Podwykonawcy

Dzięki naszym partnerom do Państwa dyspozycji jest ponad 400 specjalistów różnych branż, a dzięki współpracy z nami mogą Państwo z korzystać z najwyższej jakości usług i produktów w bardzo korzystnych cenach.

Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy znacząco zwiększyć efektywność państwa działań, pomóc w budowie wizerunku, zwiększyć sprzedaż oraz ograniczyć koszty.

Usługi realizowane przez naszych partnerów:

 • Druk
  Współpracujemy z najlepszymi drukarniami (i wciąż poszukujemy nowych, gdzie podstawą współpracy jest najwyższa jakość produktów, ale też sposób współpracy czy możliwości negocjowania cen dla naszych Klientów) na rynku mogąc realizować praktycznie każde zamówienie (bez względu na ilości) z naszej oferty.
 • Hosting
  Współpracujemy z jedną z największych firm zajmującym się hostingiem w Europie i na świecie mającą także swoją centralę w Polsce (Warszawa).
  Daje to pewność najwyższej jakości oferowanych przez nas serwerów, a także najwyższy poziom zabezpieczeń.
  Oferujemy też wiele najwyższych technologicznie rozwiązań m.in. Specjalistyczną ochronę strony przed atakami, technologie przyspieszające wyświetlanie Twojej strony/sklepu internetowego, czy optymalizację PHP w standardzie!
 • Agencja interaktywna
  Współpracujemy z jedną z najlepszych agencji interaktywnych.
  Większość stron internetowych (szczególnie dla małych i średnich przedsiębiorstw) realizujemy sami (tutaj oferujemy wyjątkowo korzystne ceny przy zachowaniu wysokiej jakości usług), niemniej przy dużych i skomplikowanych projektach projekty realizowane są przez naszego partnera.
  Zawsze dobieramy dla naszych klientów najkorzystniejszą opcję.
 • E-mail Marketing
  Zagadnienia strategiczne czy podstawowe działania obsługujemy osobiście.
  Niemniej przy dużych kampaniach internetowych posiłkujemy się liderem w branży e-mail marketingu zarówno w Polsce, jak i Europie.
  Gwarantuje to zarówno nie tylko sztab marketingowców, specjalistów od optymalizacji (tak, aby wiadomość omijała filtry anty spamowe), programistów, grafików, ale też najwyższą jakość serwerów i wiele innych zagadnień.

 

Nawiąż z nami współpracę i skorzystaj z naszych usług już dziś!

Kontakt