Usługi – Zespół Arteris.pl

Usługi realizowane bezpośrednio przez nasz zespół i osoby współpracujące z nami bezpośrednio:

 • Strategie firm/instytucji i produktów
 • Wprowadzanie firm i produktów na rynek
 • Marketing firm i instytucji (uzgodnione usługi lub kompleksowe działania na zasadzie outsourcingu, co jest opcją zdecydowanie najkorzystniejszą, efektywniejszą i tańszą od budowania i zarządzania swoim zespołem (w przypadku większości małych i średnich przedsiębiorstw))
 • Analizy eksperckie stron i sklepów internetowych: audyt Web-Usability (użyteczności), audyt SEO (optymalizacji pod kątem robotów wyszukujących dla wyszukiwarek internetowych, szczególnie pod Google), audyt porównawczy z Państwa konkurencją.
 • Marketing internetowy – budowanie strategii, budowa wizerunku, pozycjonowanie, reklama kontekstowa w Google i sieci partnerskiej Google, e-mail marketing (przy zaawansowanych działaniach związanych z e-mail marketingiem realizacją zajmuje się jeden z naszych partnerów – lider na rynku polskim i znacząca firma w Europie), działania w social media, WOMM (marketing szeptany), marketing wirusowy
 • Budowa stron internetowych (przy skomplikowanych działaniach, funkcjonalnościach i projektach o wartości pow. 10 tys. zł – stronę/sklep internetowy realizuje jedna z czołowych agencji internetowych)
 • Projekty graficzne wizytówek, ulotek, katalogów czy banerów.
 • Współpraca z Państwa podwykonawcami/realizacja przetargów/nadzór merytoryczny nad przetargami z zakresu stron internetowych, marketingu internetowego, wyboru optymalnych serwerów, współpracy z drukarniami – w takich działaniach na ogół nie występujemy w przetargach/nie wysyłamy swoich ofert, niemniej… na ogół nasze oferty są najkorzystniejsze 😉
  Nigdy nie kierujemy się przy tym tylko ceną (chociaż jest to jedna z głównych rozważanych przez nas pozycji). Oferta najtańsza na ogół jest też ofertą najgorszą generującą najwyższe koszty w (często niedalekiej) przyszłości.
  Znając się na zagadnieniach marketingu i w praktyce realizując projekty wiemy, czym się kierować przy wyborze najkorzystniejszej oferty.
 • Rekrutacja do działów handlowych, sprzedażowych, obsługi klienta, marketingowych – ponieważ zajmujemy się tymi zagadnieniami na co dzień – wiemy, jakie cechy powinni spełniać kandydaci na stanowiska do tych działów.
 • Digitalizacja/budowa archiwów cyfrowych – dysponujemy doświadczonym zespołem w tym zakresie: w zarządzaniu projektami digitalizacyjnymi, bezpiecznym i efektywnym skanowaniu zbiorów przy pomocy profesjonalnych skanerów, obróbki graficznej, rekonstrukcji starych zdjęć i dokumentów, opisu zbiorów, OCR – rozpoznawania tekstów z zeskanowanych materiałów.
  Stosujemy standardy i zalecenia Unii Europejskiej w zakresie digitalizacji zbiorów oraz standardy i zalecenia stosowane w archiwach państwowych, a naszym priorytetem jest bezpieczeństwo powierzonych nam zbiorów.
 • Doradztwo i szkolenia z zakresu marketingu, marketingu internetowego, optymalizacji stron/sklepów internetowych bezpośrednio i pośrednio zwiększających sprzedaż lub inne stawiane przed platformą internetową zadania, budowania i zarządzania efektywnymi zespołami, motywowania zespołów.

 

Nawiąż z nami współpracę i skorzystaj z naszych usług już dziś!

Kontakt